Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
STRONA GŁÓWNA
CZAS PRACY OŚRODKA
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
   - Sekcja Dodatków Mieszkaniowych
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH (500+)
DZIAŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
   - Wolontariat
ZESPÓŁ do SPRAW PIECZY ZASTĘPCZEJ
   - Asystent rodziny
ZESPÓŁ do OBSŁUGI PFRON
POWIATOWY ZESPÓŁ do SPRAW ORZEKANIA o NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
MIESZKANIA WIELOPROFILOWE CHRONIONE
DOM DZIENNEGO POBYTU
ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

"CHCESZ-MOŻESZ-POTRAFISZ"-
PROJEKT
   - Informacje o projekcie
   - rekrutacja
   - Archiwum ogłoszeń
   - Otwarty konkurs ofert
"RAZEM WŚRÓD LUDZI"-
PODSUMOWANIE
PROJEKTY UNIJNE 2008-2015
"BY POMÓC RODZINIE"
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
   - Plany postępowań o udzielenie          zamówień
   - Aktualne postępowania
   - Zamówienia do 30 000 EURO
   - Niezakończone postępowania
   - Archiwum
BIULETYN  INF. PUBLICZNEJ
WZORY WNIOSKÓW
LINKI WWW
KONTAKT Z NAMI
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE
FACEBOOK FACEBOOK
- TEKSTOWA WERSJA STRONY -
- DLA OSÓB SŁABOWIDZĄCYCH -





monitoring pozycji

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
    - REJONIZACJA -


Siedziba działu usług opiekuńczych MOPR w Chełmie
Plac Łuczkowskiego 7
tel.: 82 569 61 47




Pracownicy socjalni
Godziny przyjmowania

Wykaz ulic
Rejon Opiekuńczy Nr 1
Hanna Gałan
 
Specjalista pracy socjalnej
Poniedziałek
7.30-15.30
Azaliowa, Bieławin, Brzozowa, Broniewskiego, Budowlana, Chłodna, Czerwonego Krzyża, Ceramiczna, Działkowa, Farbiszewskiej, Hutnicza, Jedność, Karłowicza, Koszarowa, Kolejowa, Kochanowskiego, Kossaka, Kolberga, Krasickiego, Kąpieliskowa, Kińczyka, Lubelska od Nr 74, 85, Łączna, Medyńskiej, Nadtorowa, Nadrzeczna, Okszowska, Piwna, Północna, Podgórze, Piaskowa, Rampa Brzeska, Różana, Rejowiecka, Sadowa, Starościńska, Stolarska, Szarotki, Sienkiewicza, I Pułku Szwoleżerów, Słowackiego, Szpitalna, Szymanowskiego, Wieniawskiego, Wirskiego, Trubakowska, Włodawska, Wygon, Witosa, Zakątek
Rejon Opiekuńczy Nr 2
Grażyna Litwin

Specjalista pracy socjalnej
Środa
7.30-15.30
Antonin, Bydgoska, Batorego, Botaniczna, Brzóski, Chomentowskiego, Cementowa, Pułk. Dąbka, Fabryczna, Grunwaldzka, Graniczna, Hrubieszowska, Jagiellońska, Jesienna, Jana Kazimierza, Kredowa, Kamieńskiego, Kilińskiego, 11 Listopada, Litewska, Leśna, Łowiecka, Myśliwska, Muzyki, Ogrodnicza, Przemysłowa, Rolnicza, Racławicka, Reja, Piotra Skargi, Spacerowa, Szpotańskiego, Szczęśliwa, Śląska, Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Wiejska, Wileńska,
Rejon Opiekuńczy Nr 3
Małgorzata Malinowska

Pracownik socjalny
Czwartek
7.30-15.30
Al. 3-go Maja, I Armii Wojska Polskiego, Bazylany, Boczna, Droga Męczenników, Dreszera, Grota Roweckiego, Konopnickiej, Korczaka, Mechaniczna, Małachowskiego, Nowy Świat, Obłońska, Orzeszkowej, Pocztowa, Partyzantów, Powstańców Warszawy, Połaniecka, Reformacka, Rybna, Siedlecka, Staszica, Waśniewskiego, Wiercieńskiego, Wolności, Wołyńska, Zacisze, Zamojska.
Rejon Opiekuńczy Nr 4
Anita Bogusz

Pracownik socjalny
Wtorek
7.30-15.30
Al. Piłsudskiego, Baczyńskiego, Bema Dąbrowskiego, Emilii Plater, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza, Mościckiego, Langiewicza, Plac Łuczkowskiego, Plac Gdański, Paderewskiego, Rejtana, Skorupki, Sikorskiego, Słoneczna, Sowińskiego, Sportowa, Traugutta,

Pl. Niepodległości, Słowackiego, Stephensona, Armii Krajowej, Jordana, Kasztanowa, Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Lwowska, Malinowa, Metalowa, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Piramowicza, Pogodna, Poległych, Polna, Pszenna, 15 Sierpnia, Żeglarska, Żwirki i Wigury Czarnieckiego, Kopernika, Krzywa, Plac Kościuszki, Lubelska do Nr 72 i 81, Mickiewicza, Młodowskiej, Świętego Mikołaja, Narutowicza, Podwalna, Pijarska, Strażacka, Szkolna, Uściługska, Wojsławicka, Generała Andersa, Legionów Polskich, Maczka, Szarych Szeregów, Zachodnia, Czackiego, Reymonta, Partyzantów, Siedlecka, Synów Pułku.
Projekt:  Andrzej Meńczyk