Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
-->
Rodzina 500+
Dobry Start 300
Asystent Osoby Niepełnosprawnej
STRONA GŁÓWNA
Klauzula RODO
CZAS PRACY OŚRODKA
WYDZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
ZESPÓŁ USŁUG OPIEKUŃCZYCH
   - Pracownicy socjalni - Rejonizacja
WYDZIAŁ ŚWIADCZEŃ
ZESPÓŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH I ALIMENTACYJNYCH
ZESPÓŁ ŚWIADCZEŃ WYCHOWAWCZYCH
   - Świadczenie "Dobry start"(300+)
ZESPÓŁ DODATKÓW MIESZKANIOWYCH I ENERGETYCZNYCH
ZESPÓŁ do OBSŁUGI PFRON
WYDZIAŁ INTEGRACJI I USŁUG SPOŁECZNYCH
ZESPÓŁ PIECZY ZASTĘPCZEJ
   - PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY do spraw rodzinnej pieczy zastępczej
ZESPÓŁ POGŁĘBIONEJ PRACY SOCJALNEJ
POWIATOWY ZESPÓŁ do SPRAW ORZEKANIA o NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI
OŚRODKI WSPARCIA
DZIENNY DOM SENIOR +
MIESZKANIA WIELOPROFILOWE CHRONIONE
ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA
ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

"CHCESZ-MOŻESZ-POTRAFISZ"-
PROJEKT
   - Informacje o projekcie
NOWY MODEL POMOCY -
SKUTECZNA PRACA SOCJALNA
BLIŻEJ RODZINY
REKRUTACJA
PROJEKTY UNIJNE 2008-2015
"BY POMÓC RODZINIE"
ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
   - Plany postępowań o udzielenie          zamówień
   - Aktualne postępowania
   - Zamówienia do 30 000 EURO
   - Niezakończone postępowania
   - Archiwum
Pomoc Żywnościowa
BIULETYN  INF. PUBLICZNEJ
WZORY WNIOSKÓW
LINKI WWW
KONTAKT Z NAMI
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
NIEODPŁATNE PORADY PRAWNE
FACEBOOK FACEBOOK
KARTA SENIORA
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Bank Żywności






Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie
    - REJONIZACJA -


WYDZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ

Rejon

Pracownicy socjalni

Telefon

wew.

Nr pokoju

Wykaz ulic

1.

mgr Agnieszka Wawryniuk

specjalista pracy socjalnej

225

26

Wiejska, Graniczna, Katedralna, Stephensona, Czackiego, Reymonta, Fryderyka Chopina, Lwowska, Partyzantów, Zamojska, Mechaniczna, Siedlecka, Żwirki i Wigury, Bydgoska, Bohaterów, Jasna

2.

Elżbieta Rząd

pracownik socjalny

225

26

Astrowa, Asnyka, Azaliowa, Bratkowa, Brzozowskiego, Czernickiego, Farbiszewskiej, Fiołkowa, Glogera, Hempla, Irysowa, Jaśminowa, Jaraczewskiej, Janowskiego, Konwaliowa, Kochanowskiego, Krańcowa, Krokusowa, Kunickiego, Kaflarska, Kołłątaja, Malowane, Medyńskiej, Mimozy, Makowa, Narcyzowa, Podgórze, Rzewuskiego, Różana, Szarotki, Storczykowa, Tulipanowa, Włodawska, Witosa, Wrzosowa, Zawadówka, Broniewskiego, Chełmońskiego, Działkowa, Fredry, Kossaka, Krasickiego, Kraszewskiego, Skłodowskiej, Tuwima, Zapolskiej, gen. Maczka, Zachodnia, Legionów Polskich, Szarych Szeregów, gen. Andersa, Synów Pułku, Piaskowa, Nadrzeczna, Łączna, Zakątek, Krótka, Browarna

3.

Iwona Gracz

specjalista pracy socjalnej

225

26

Bednarska, Janówka, Kowalska, Koszarowa, Lubelska, Majdan, Młynarska, Metalowa, Niska, Piwna, Piekarska, PółRusałki, Trubakowska, Źródlana, Rodziewiczówny, Sztembis, gen. Bohusz-Szyszko, gen. Bora-Komorowskiego, Kąpieliskowa, Nadtorowa, Brzozowa, Metalowa, Północna, Chłodna, Plac Łuczkowskiego

4.

mgr Anna Stachniuk

pracownik socjalny

218

29

Kredowa, Przemysłowa, 11 Listopada

5.

mgr Wiesława Grodzka

specjalista pracy socjalnej

224

27

Boczna, Czarnieckiego, Konopnickiej, Kopernika, Korczaka, Młodowskiej, Obłońska, Orlicz-Dreszera, Orzeszkowej, Pilarskiego, Reformacka, Staszica, Targowa, Waśniewskiego, Zacisze, Zielna, Mickiewicza

6.

mgr Malwina Kędzierawska

pracownik socjalny

225

26

Armii Krajowej, Droga Męczenników, al Żołnierzy I AWP, Jordana, Kasztanowa, Ks. Mrozka, Kurpińskiego, Kwiatowa, Lipowa, Lutosławskiego, Malinowa, Nowy Świat, Ogrodowa (do nr 73), Piramowicza, Poległych, Polna, Powstańców Warszawy, Słoneczna, Wiśniowa, Żeglarska,Grota-Roweckiego, Połaniecka (strona nieparzysta), Nowowiejskiego

7.

mgr Bożena Tokarczuk

specjalista pracy socjalnej

223

32

3 Maja, Wiercieńskiego, Małachowskiego, Wirskiego, Karłowicza, Szymanowskiego, Fabryczna ,Biała, Bieławin, Chemiczna, Hutnicza, Kalinowa, Okszowska, al. Przyjaźni, Okszówek, Rampa Brzeska, Sadowa, Szklana, Stolarska, Towarowa, Wschodnia, Pszenna, Ogrodowa (od nr 73) Bazylany, Księcia Adama Czartoryskiego, Potockich

8.

Małgorzata Skubiszewska

pracownik socjalny

225

26

Stowarzyszenie MONAR-MARKOT, Towarzystwo im. Brata Alberta, osoby bezdomne oraz pozostałe ośrodki wsparcia tj. Dzienny Dom Senior +, Środowiskowy Dom Samopomocy

9.

Monika Benginow-Kociuba

pracownik socjalny

218

29

Al. Piłsudskiego, Cz. Krzyża, Jedność, Kolejowa, Starościńska, Spółdzielcza, Krzywa, Sienkiewicza, Św. Mikołaja, Szkolna, Pijarska, Uściługska, Pl. Kościuszki, Kińczyka.

10.

mgr Anna Klin

specjalista pracy socjalnej

218

29

Budowlana, Białowieska, Ceramiczna, Judyma, Krucza, Miernicza, Miła, Poleska, Poprzeczna, Przejazdowa, Rejowiecka, Szpitalna, Wierzbowa, Wygon, Żabia, Żołnierska, Bursztynowa, Bociania, Diamentowa, Szafirowa, Wodna, Szymczakowskiego, Kujawska, Zygmunta Wincentego, Krajobrazowa, Kaszubska, Mazowiecka, Bogdanowicza, Głowackiego, Orlińskiej, Pomorska, Wielkopolska, Ułanów, Sybiraków, Mazurska, Pocztowa

11.

mgr Monika Niezbecka

pracownik socjalny

225

26

Antonin, Batorego, Dembowskiego, Eliaszczuka, Jagiellońska, Kamieńskiego, Muzyki, Rolnicza, M.Reja, Skibińskiego, Szpotańskiego, Sportowa, Twardzika, Botaniczna, Cisowa, Górna, Grunwaldzka, Jałowcowa, Jańczykowskiego, Jesienna, Jodłowa, Kilińskiego, Kornasa, Leśna, Letnia, Litewska, Łowiecka, Matejki, Babinicza, Modrzewiowa, Myśliwska, Niecała, Ogrodnicza, Zimowa, Piastowska, Piękna, Prusa, Pszczela, Racławicka, Sosnowa, Spacerowa, Szczęśliwa, Urocza ,Wiosenna, Wolwinów, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Ambroziewicza, Brzóski, Cementowa, Chomentowskiego, Płk. Dąbka, Górnicza, Hołyszowej, Pierackiej, Gen. Zajączka, Sonnego, Hrubieszowska, J.Kazimierza, Parkowa, Jaworowa, Słowackiego, Śląska, I Pułku Szwoleżerów, Kosynierów

12.

mgr Anna Parada

pracownik socjalny

218

29

Wolności, Połaniecka - strona parzysta, Wieniawskiego, Wojsławicka, Tuzinek, Baczyńskiego, Bema, Braci Gierymskich, Brzechwy, Pogodna, Dąbrowskiego, Grottgera, Jaworskiego, Lotnicza, Langiewicza, Paderewskiego, Podborcze, E. Plater, Reytana, Sikorskiego, Skorupki,Sucharskiego, Sowińskiego Mościckiego, Południowa, Traugutta, Wybickiego

13.

Jolanta Szymańska

specjalista pracy socjalnej

224

27

Wołyńska, Piotra Skargi, Wileńska, Pl. Niepodległości, Narutowicza

14.

mgr Magdalena Kozak

zasiłki stałe

pracownik socjalny

223

32

Botaniczna, Brzóski, Dąbrowskiego, Dembowskiego, G. Roweckiego, Górnicza, al. Żołnierzy I AWP, Jodłowa, Kilińskiego, Kosynierów, Litewska, Łowiecka, Matejki, Modrzewiowa, Mościckiego, Nowy Świat, Ogrodnicza, Paderewskiego, Podborcze, Połaniecka, Powstańców W-wy, Prusa, Rolnicza, Reja, Reytana, Sikorskiego, Traugutta, Wojsławicka, Wolności, Wyszyńskiego, Żeromskiego, Szpotańskiego, Batorego, Reymonta, E. Plater, Pszczela, Grunwaldzka, Sowińskiego, Racławicka, Sportowa, Jaworskiego, Żwirki i Wigury, Stephensona, Czackiego, Wolwinów, Al. 3 Maja, Bazylany, Karłowicza, Mechaniczna, Metalowa, Lwowska, Cisowa, Hrubieszowska Szymanowskiego, Wiercińskiego, Wirskiego, Partyzantów, Metalowa, Kamieńskiego, Niecała, Letnia Janczykowskiego, Ogrodowa, Hrubieszowska, Kamieńskiego, Armii Krajowej, Jagielońska, Poległych, Polna

15.

Agata Jaworska

zasiłki stałe

pracownik socjalny

zastępstwa

Ryszard Zduńczuk

pracownik socjalny

223

32

Browarna, Chłodna, Dreszera, Jordana, Kąpieliskowa, Koszarowa, Lubelska, Nadrzeczna, Niska, Piekarska, Pilarskiego, Poległych, Zakątek, Krótka, Targowa, Żeglarska, Waśniewskiego, Wiśniowa, Lipowa, Rejowiecka, Kochanowskiego, Zawadówka, Podgórze, Młodowskiej, Wierzbowa, Przejazdowa, Zacisze, Farbiszewskiej, Młynarska, Źródlana, Tuwima, Szpitalna, Wygon, Judyma, Kossaka, Ceramiczna, Nadtorowa, Piaskowa, Storczykowa, Szarotki, Budowlana, Armii Krajowej, Zachodnia, Szarych Szeregów, Gen. Andresa, Legionów Polski, Gen. Maczka, Grottgera, Kołłątaja

16.

mgr Karolina Gerke-Czechowska

zasiłki stałe

specjalista pracy socjalnej

223

32

Sienkiewicza, Czarnieckiego, Kopernika, Narutowicza, Jedność, Kolejowa, Kińczyka, Podwalna, Ambroziewicza, Babinicza, Biała, Cementowa, Chemiczna, Chomentowskiego, Fabryczna, Gen. Zajączka, Hołyszowej, Hutnicza, Kalinowa, Okszowska, Pierackiej, Piłsudskiego, Płk. Dąbka, Rampa Brzeska, Śląska, Sonnego, Spółdzielcza, Stolarska, Szklana, Towarowa, Wschodnia, Schronisko im. Brata Alberta, Płk. Szwoleżerów, Korczaka, Boczna, Konopnickiej, Orzeszkowej, Staszica, Zielna, Obłońska, Czerwonego Krzyża, Orzeszkowej, Korczaka, Pogodna, Zielna, Staszica, Młodowskiej

17.

mgr Dorota Lipczuk

zasiłki stałe

specjalista pracy socjalnej

223

32

Siedlecka, Uściługska, Wiejska, Reformacka, Pocztowa, Graniczna, Bydgoska, Łączna, Brzozowa, Kowalska, Bednarska, Trubakowska, Malinowa, Przemysłowa, Szkolna, Słowackiego, Kredowa, 11 Listopada, P.Skargi, Wołyńska, Katedralna, Krzywa, Lubelska do Aqua Parku, Św. Mikołaja, Pl.Łuczkowskiego, Jordana, Niska, Nadrzeczna

Projekt:  Andrzej Meńczyk